Mida teha, kui toode ei sobi?

Vahetamine ja tagastamine on väga kiire ja lihtne ning esimene vahetus on tasuta. Toote tagastamiseks või ümbervahetamiseks on vaja täita iga ostu juures olev toote tagastusvorm ning saata tagastatav toode meile kasutades Omniva terminali või Venipaki kullerteenust. Enne seda ei pea te meiega ühendust võtma e-posti teel aadressil [email protected]. Raha arvutame tagastatava toote eest hiljemalt 14 päeva jooksul pärast tagastatava toote kättesaamist.

Kuidas valida endale sobiv kinga suurus?

Iga toote kohta on saadaval tabel, kus on märgitud jalatsi suurused vastavalt jala pikkusele. Pikkade saapade ostmisel saate tutvuda üksikasjaliku toote mõõtude kirjeldusega sääre erinevates osades.

Kui kiiresti kauba kohale toimetate?

Kõik e-poes müügiks välja pandud tooted on laos olemas ja toode tarnitakse tarnijani samal või järgmisel tööpäeval. Valides venipaki klienditeeninduse tarne, toimetatakse toode kohale 1-2 tööpäeva jooksul, kohaletoimetamine omniva pakkide või Läti postkontorite kaudu võib võtta aega kuni 5 tööpäeva.

Kui palju maksab kohaletoimetamine, kui tellimuse summa ei ületa 50 €?

Kohaletoimetamine kogu Baltikumis:

Omniva paketti – 2.00€

Venipaki kulleriga – 2.00€

Millised makseviisid on veebipoes olemas?

Bestshoes.ee veebisaidil on saadaval kahte tüüpi makse, nimelt järelmaks ja ettemaks.

Ettemaksu saate tasudes kohe meie süsteemi kaudu või pangaülekandega.

Kohaletoimetamine tähendab, et kauba eest tasutakse kättesaamisel. Vastavalt tuleb Omniva pakendis toote kättesaamisel tasuda pakis endas kohapeal pangakaardiga läbi kaarditerminali. Kui aga toode saabub Venipaki kulleri kaudu, siis tasumine toimub hetkel, mil kuller selle teile üle annab.

Kas esemete hoidmine CART-is reserveerib need?

Ei. Kuigi võid hoida kaupa ostukorvis piiramatult, ei tähenda see, et oled kauba jaoks broneeringu teinud. Kui soovite mõne aja pärast tellimust vormistada, kuid see ei toimi, tähendab see, et kaupa pole enam saadaval.

Kas ma saan tellida konkreetse toote suuruse?

Kõik saadaolevad suurused leiate bestshoesi veebisaidilt. Kui soovitud suurust kodulehel ei ole, tähendab see, et konkreetne suurus ei ole müügil.

Mis on sünkroniseeritud kaubavahetus?

Sünkroniseeritud tootevahetust kasutades saate samaaegselt vahetada varem saadud toote selle vastu, mille olete vahetamiseks valinud. Selle vahetuse teostame Venipaki kulleri vahendusel 1-2 tööpäeva jooksul pärast seda, kui olete selle taotlenud.

Kas ma saan taotleda sünkroniseeritud tootevahetust telefoni teel?

Kui soovite taotleda sünkroniseeritud kaubavahetust kulleri kaudu, peate kirjutama e-kirja aadressile [email protected]

Kuidas saada konkreetse toote kohta lisateavet?

Kirjutage e-kiri aadressile [email protected], kus on märgitud teid huvitava toote SKU number (see on märgitud iga toote lehel), suurus ja konkreetne küsimus. Võtame teiega ühendust ja vastame e-posti teel. Konkreetse küsimuse selgitamiseks võib kuluda 2 tööpäeva.

Kust saada teavet oma tellimuse oleku kohta pärast selle saatmist?

Niipea kui toode on lähetatud, võtab Omniva või Venipak kullerteenus üle vastutuse toote kohaletoimetamise eest. Kirjutage aadressile [email protected], saadame teile toote jälgimise koodi, mille saate seejärel sisestada vastava kullerteenuse kodulehel.

Mis aadress tuleks esitada toote tagastamisel Omniva pakiteenuse või Venipaki kulleri kaudu?

Kui valite toote tagastamise omniva paketti kasutades, palume esitada järgmised andmed:

Toote saaja: BestShoes.lv, Omniva pakett – Rēzekne, Krišjāņa Valdemāra tänav MEGO pakett, tel nr. – 27335888, e-post – [email protected]. Enne toote tagastamist palume sellest ka meid teavitada, kirjutades aadressile [email protected].

Kui valite toote tagastamise Venipaki kullerteenuse kaudu, märkige palun aadress – Rēzekne, Pulkveža Brieža iela, 13a ja telefoninumber 27335888.

Kas ma saan juba tehtud tellimust muuta?

Täidetud järjekorras parandusi teha ei saa. Helista koheselt infotelefonil 27335888 või kirjuta e-kiri aadressile [email protected] ja märkides tellimuse numbri, palu tellimus tühistada. Kui tellimust ei ole saadetud, tühistavad veebipoe töötajad teie tellimuse.

Kuidas sooduskoodi rakendada?

Sooduskood tuleb sisestada tellimust vormistades kupongi koodi jaoks ettenähtud väljale. Ühe ostu kohta saab valida ainult ühe sooduskupongi koodi.

Kui soovin vahetada toodet mõne teise suuruse vastu, kuid kodulehel on hind muutunud, kas pean maksma?

Kui Sinu toote hind kodulehel on muutunud, siis sama artiklinumbriga toote ümbervahetamisel ei pea sa maksma.

Kas ma saan toote vahetada mõne teise mudeli vastu?

Jah. Olemasoleva toote saate vahetada mõne muu veebisaidil saadaoleva tootemudeli vastu. Kui valitud kaup on kallim, tasute hinnavahe kauba kättesaamisel. Kui on soodsam, siis tagastame hinnavahe Teie poolt näidatud pangakontole.

Kas tellimusi saab kombineerida?

Kahjuks ei, sellist võimalust süsteemi eripära tõttu ei ole.

Kas on võimalik tellimust tühistada, kui see on saadetud?

Ei, tühistada saate toote laos viibimise ajal, kui saadetis on tarnijale üle antud, siis saab saadetist ainult tagastada.

Mida teha, kui olete saanud defektiga toote?

Tehke defektsest tootest kohe foto ja saatke meile e-kiri.

Saadetud tellimuste vastuvõtmisest keeldumise eest!

Kui tellimuse kohaletoimetamine toimub Venipaki vahendusel, kuid kuller ei leia määratud aadressilt saajat või ei saa saajaga ühendust, proovitakse pakki veel 3 päeva ja seejärel tagastatakse pakk. Omnivas säilib pakend 7 päeva. Kui salvestusperioodi lõpuni on jäänud paar päeva, saadetakse adressaadile meeldetuletus SMS. Kui pakki seitsme päeva jooksul pakendist välja ei võeta, saadetakse see tagasi.

Tagasi avalehele >>